.

.

1U 19 rack mount tip de fibră Unică de 16 canale echipamente dwdm cu exp port conector LC dwdm modul mux demux

1U 19 rack mount tip de fibră Unică de 16 canale echipamente dwdm cu exp port conector LC dwdm modul mux demux

RON 3560.00
În stoc
En la tienda


1 U 19" rack mount tip de fibră Unică de 16 canale echipamente dwdm cu exp port conector LC dwdm modul mux demux
DWDM multi-canal multiplexor /demultiplexor (Mux /De Mux)module sunt disponibile pe ITU ecart de 100 GHz. Ele demonstrează pierderi reduse, temperatura insensibilitate și performanță de încredere în orice aplicație de sistem.Fix Mux/De Mux module low-cost lungime de undă de soluții de management, care sunt potrivite pentru termen lung, metrou, și acces la aplicație.
Caracteristici
Pierdere de inserție scăzut
Mare canal de izolare
Scăzut de polarizare dependente pierdere
Fiabilitate excepțională și stabilitate
Aplicații
Rețele de acces
Metro Sistemele WDM
Rețelele de întreprindere
Caietul de sarcini
Parametru
4 Canal
8 Canal
16 Canale
Mux
Demux
Mux
Demux
Mux
Demux
Canal de Undă (nm)
1270~1610
Centrul Acuratețea lungimii de undă (nm)
±0.5
Ecart (nm)
20
Canalul de Trecere (@-0.5 d B lățime de bandă (nm)
>13
Pierdere de inserție (d B)
≤1.6
≤2.5
≤4.5
Canal de Uniformitate (d B)
≤0.6
≤1.0
≤1.5
Canal de Unda (d B)
0.3
Izolarea (d B)
Adiacente
N/A
>30
N/A
>30
N/A
>30
Non-adiacente
N/A
>40
N/A
>40
N/A
>40
Inertion Pierderea Temperatura Sensibilitate (d B/℃)
Lungime de undă Temperatura Deplasare (nm/℃)
Polarizare Dependente Pierdere (d B)
Modul De Polarizare Dispersie
Directivitate (d B)
>50
Pierdere a reveni (d B)
>45
Putere maximă de Manipulare (m W)
300
Opterating Temperatura (℃)
-5~+75
Depozitare Temperatura (℃)
-40~85
Pachet dimensiune (mm)
L100 x W80 x H10(2 CH-8 CH)
L142 x W102 x H14.5(9 CH-18 CH)
Toate specificațiile se bazează pe dispozitive fără conectori, și garantat peste lungimea de undă, de polarizare și de temperatură.
Informații comandă (CWDM-04-M-27-1-1-0)
Produs
Numărul de Canale
Configurare
Lungime de undă
Tip De Fibre
Lungimea Fibrei
Conector
CWDM
04=4 Canal
08=8 Canale
16=16 Canale
18=18 Canal
N=N Canal
M=Mux
D=Demux
O=MUX&
DEMUX
27=1270nm
...
47=1470nm
49=1490nm
...
61=1610nm
1=fibre Goale
2=0.9 mm
3=2mm
4=3mm Cablu
1=1m
2=2m
S=Specifica
0=Nici unul
1=FC/APC
2=FC/PC
3=SC/APC
4=SC/PC
5=LC
Când imaginile și descrierile nu se potrivesc,descrierea și titlul sunt corecte
Imaginea este doar pentru referință. produsul ar trebui să fel ca în descriere. Dacă sunteți confuz. vă rugăm să contactați serviciu.
Despre Transport 1. PREGĂTI TIMP de LIVRARE : Toate produsele sunt produse personalizate,de obicei, ne va asigura livrarea în termen de 1-5 zile. dacă urgentă, vă rugăm să ne contactați. 2. DESPRE FACTURĂ, Dacă ai nevoie de aprovizionare pentru plata poate furniza facturi formale (PI) Pentru vămuire putem furniza facturi comerciale 3. DESPRE IMPOZITUL, Dacă nu există nici un mesaj special,ne va declara valoarea reală a mărfurilor,nu Suntem responsabili pentru orice taxe vamale; vă rugăm să verificați politica vamală la propriul loc.Dacă aveți nevoie de orice ajutor,vă rugăm să ne contactați . OBSERVAȚIE : 1. Îmi pare rău pentru că nu acceptă P. O. Cutii adresa, vă rugăm să ne lăsați un mesaj pentru cei adresa corectă, atunci când plasați comanda. 2. Uneori coletul este necesar de a merge la oficiul poștal local pentru a ridica. Vă rugăm să luați numărul de urmărire și ID-ul personal pentru a ridica coletul la timp, în caz contrar coletul va fi trimis inapoi la noi.
Retur si schimb
1. PENTRU ANULARE
Puteți anula comanda în orice moment înainte de comanda este comfirmed de noi. Odată ce este aranjat de producție, nu putem accepta anularea sau schimb ordinea.
Feedback-ul 1.Dacă sunteți mulțumit cu produsele și serviciile noastre,vă rugăm să lăsați feedback-ul dvs. pozitiv și 5 stele. Pozitive(5 stele)este foarte important pentru noi, vă rugăm să gândească de două ori înainte de a ne lăsa feedback-ul. 2.Dacă nu ești mulțumit cu produsele noastre,vă rugăm să nu ezitați să ne contactați. Vom încerca noastre cele mai bune pentru a rezolva problema. (XYT-TECH) Sharetop expoziție plan : Cabina Nr 23 E02.Aprilie 24-27,2018 Expocentre,Moscova

Caracteristici cheie

Numărul De Model:
XYT-DWDM-NE-1016
Numele:
Dense Wavelength Division Multiplexing
Tip:
Rack DWDM
Numărul de canal:
16 canale
Lungime de undă:
C21-C60
Lungimea fibrei:
1m sau personalizate
tub liber:
0.9/2.0/3.0 mm
conector:
FC/SC/LC/ST
Tip De Fibre:
SMF-28e
Cerere:
Telecomunicații
fibre:
Singură fibră

Poate îți place și tu